HAKKIMIZDA

DEFNE TEKSTIL Istanbul’da 1998 yılında kurulmuştur. 22 yıllık deneyim ve birikimi ile triko , fantezi, el örgüsü iplikleri başta olmak üzere yüksek kaliteli iplik üreticiliği yapmaktadır.

Defne Tekstil , düzenli olarak büyümekte ;her yıl kapasite ve kalitesini arttırmak için yatırımlar yapmaktadır. Akrilik – pamuk – yün – tiftik – alpaka - viskon – polyester – polyamid -suni elyaflar ve diğer her türlü fantazi elyaf ve iplikten 0,5 ile 40 Nm arasında buklet, nope, frize, flame, makarna iplik üretmektedir.

İngiltere, Almanya, İtalya ve Mısır başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmakta olup, ihracat ağı her geçen gün katlanarak büyümektedir.

En iyi ve kaliteli rekabetçi ürünleri sağlayabilme hedefini başarabilmek için Defne Tekstil AR-GE’ye büyük önem vermektedir

Gerek fuarlardan edinilen trendler ,gerekse müşteriden gelen bilgiler doğrultusunda yeni iplikler geliştirilmektedir . Yenilikçi ürünlerinin yanı sıra hızlı ve kaliteli servis ağı sayesinde müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Profesyonel Arge ekibiyle her geçen gün daha kaliteli ve daha yenilikçi üretimlere imza atan firmamız sizlerin her zaman yanınızda olacaktır. 

VİZYONUMUZ

Özellikle fantezi iplik alanında müşterilerimize özel çözümler üreterek ve müşteri memnuniyetini sağlayarak bölgemizde piyasa tarafından öncelikli tercih edilen tedarikçi olmaktır. Bu noktada sahip olduğumuz kurumsal ve etik değerleri sonuna kadar koruyarak sağlıklı aynı zamanda da agresif bir büyüme politikamız vardır.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sözü verilen sipariş öncesi teslim edilen numune ile aynı kalitede sevkiyatın yapılması. Piyasa şartlarına göre en rekabetçi fiyatlamaları yaparak olabildiğince uygun şartlarda satış yapılması. Hizmet kalitemizin en üst noktaya taşınması.

SERTİFİKALARIMIZ


prev next